Pojemniki na odpady

Praktyczne kosze na śmieci czyli pojemniki na odpady

Z odpadami komunalnymi każdy z nas styka się na co dzień. Związane są z nieprzemysłową działalnością człowieka i mogą występować w postaci stałej i płynnej. W praktyce są to po prostu śmieci znajdujące się w gospodarstwach domowych albo w innych miejscach, w których gromadzi się odpady podobne. Odpady komunalne są przeciwieństwem odpadów niebezpiecznych. W naszej ofercie znajdziesz pojemniki i kosze na śmieci zarówno do ustawienia wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Śmieci komunalne jak najbardziej ulegają przetworzeniu. Wyróżnia się cztery grupy klasyfikujące odpady pod tym właśnie względem:

  • Grupa I to odpady rozumiane jako surowce wtórne niekonsumpcyjne – odpady z papieru i tworzyw sztucznych, jak również ze szkła, metali oraz tekstyliów.
  • Grupa II to odpady organiczne (biodegradowalne), które nie stanowią zwykle surowców wtórnych, np. resztki jedzenia.
  • Grupa III to nieorganiczne odpady paleniskowe biorące się z sezonowego ogrzewania domów. W żadnym wypadku nie stanowią surowców wtórnych.
  • Grupa IV to rzadko występujące odpady charakteryzujące się tym, ze trudno traktować je jako surowce wtórne, np. wykorzystana chemia gospodarcza.

Wszechstronne pojemniki na śmieci

W naszej ofercie znaleźć można pojemniki na odpady komunalne wykonane z metalu i plastiku. Idealnie nadają się do zastosowania na osiedlach, w parkach, skwerach czy innych miejscach publicznych. Pojemniki są estetyczne, funkcjonalne, i łatwe do utrzymania w czystości. Wyposażone są zarówno na korpusie jak i pokrywie w uchwyty. Nasze pojemniki na odpady komunalne są przystosowane do wywozu przez śmieciarki, ponieważ stworzone są z myślą o pojazdach z uchwytem grzebieniowym. Kosz do segregacji śmieci przeznaczone do gromadzenia szkła, plastiku, papieru, opakowań i innych materiałów.

Zobacz inne powiązane kategorie:

Kosze na śmieci, oferowane przez naszą firmę stworzone są z wysokiej jakości materiałów które gwarantują odporność na zróżnicowane warunki atmosferyczne. Zdecydować możecie się na kosze wykonane z polietylenu niskociśnieniowego wysokiej gęstości bądź z metalu, który wygląda bardziej stylowo, jest jednak dużo cięższy. Duże pojemniki i kontenery typu flip bin wyposażone są w praktyczne kółka, które umożliwiają łatwy i wygodny transport zarówno po utwardzonych, jak i nieutwardzonych podłożach.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą pojemników na odpady komunalne, które jako producent oferujemy w bardzo dużej gamie. Kosz na śmieci to świetne rozwiązanie do zastosowania wszędzie. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.