Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Najwyższej jakości kontenery na odpady

Odpadami nazywamy wszystkie niepotrzebne człowiekowi substancje oraz przedmioty będące resztkami lub pozostałościami innych rzeczy, które znajdowały się w użytku lub wchodzących do użytku w procesie produkcji. Stanowią one obszerną grupę, która sklasyfikowana została w 27-em różnych klas. Oferowane przez firmę Abrys Technika pojemniki umożliwiają Państwu prawidłowe składowanie prawie każdej z nich, zgodnie z obowiązującymi przepisami, a także wywóz śmieci i wywóz gruzu. Wśród 27-iu typów tychże odpadów wymienić można przykładowo

  • odpady szkła
  • odpady drzewne
  • odpady żywności
  • odpady budowlane
  • odpady chemiczne
  • odpady przemysłowe
  • odpady kartonu i papieru

W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju kontenery na odpady, których celem jest m.in. wywóz śmieci oraz wywóz gruzu a wielkość i typ zależne są od rodzaju składowanego w nich odpadu:

kontener na śmieci elastyczne – kontenery tego typu przeznaczone są do składowania trawy, liści czy przy działaniu jakim jest wywóz gruzu.
kontenery recyklingowe – zgodnie ze swoją nazwą, kontenery na odpady z tej kategorii służą do gromadzenia surowców wtórnych. Kontener na śmieci pozwala na segregację odpadów.
kontenery na śmieci wielkogabarytowe – w tym kontenery budowlane, przeznaczone do składowania odpadów wielkogabarytowych np. odpadów budowlanych. Wywóz odpadów odbywa się za pomocą specjalistycznych samochodów przystosowanych do załadunku i wyładunku pojemników tego rodzaju. Kontenery budowlane na odpady wielkogabarytowe charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością. Kontener na śmieci pozwala w tym wypadku na gromadzenie odpadów o niestandardowych, dużych rozmiarach oraz wywóz odpadów.

Kontenery na śmieci – najwyższa jakość

Kontenery na odpady

Kontenery na śmieci oferowane przez firmę Abrys Technika to produkty wysokiej jakości produkowane z blachy stalowej. To co je wyróżnia to wysoka odporność na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych oraz czynników mechanicznych i chemicznych. Każdy oferowany przez nas kontener na śmieci wzmacniany jest za pomocą powłoki farb antykorozyjnych dostępnych w dowolnych paletach RAL. Dokładne i precyzyjne malowanie tego typu zwiększa także walory estetyczne oferowanych przez nas kontenerów na odpady. Produkty dostępne w ofercie Abrys Technika świetnie sprawdzą się zarówno na prostych, osiedlowych śmietnikach jako kontener na śmieci, jak i przy miejscach pracy takich jak hale, biura czy firmy, gdzie muszą spełniać pewne funkcje estetyczne wynikające z architektury danej przestrzeni. Oferujemy, w zależności od potrzeb klienta, kontenery na odpady budowlane otwarte i zamknięte.

Zobacz inne powiązane kategorie:

Kontenery budowlane – Abrys Technika

Abrys Technika oferuje Państwu niezwykle elastyczną i szeroką gamę usług. Kontenery budowlane – ich rodzaj oraz wielkość wybierane są indywidualnie dla każdego z naszych klientów. Oferowane przez nas produkty wielkogabarytowe cechują się bardzo dużą pojemnością, a mianowicie minimum tysiąc (1000) litrów, co sprawia, że kontenery budowlane pomieszczą w sobie praktycznie każdy rodzaj odpadów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – najwyższej jakości kontenery na odpady. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości bardzo zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – z miłą chęcią odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.