Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Artykuły BHP Poznań, Abrys technika

Zachowanie zasad higieny jest niezbędne w każdym aspekcie codzienności. Coraz częściej zwracamy na tę kwestie szczególną uwagę nie tylko w sytuacjach szczególnych, związanych z prowadzeniem określonej działalności zawodowej, ale również w trosce o własne zdrowie. W tej kategorii naszym Klientom oferujemy profesjonalne artykuły BHP cechujące się najwyższą jakością, przeznaczone do użytku specjalistycznego i codziennego.

Jednorazowe rękawice foliowe – rękawice ochronne

Jednorazowe rękawiczki foliowe są przeznaczone między innymi do zabezpieczenia dłoni przed kontaktem z przedmiotami potencjalnie skażonymi biologicznie. Są na masową skalę użytkowane w lecznictwie, placówkach medycznych, laboratoriach, w przemyśle spożywczym i gastronomii czy na stacjach benzynowych. W tej kategorii naszym Klientom oferujemy uniwersalne rękawice wykonane z przezroczystej, wysoce wytrzymałej folii HDPE. Najpopularniejsze foliowe rękawice dostępne na rynku dostępne w opakowaniach po 100 sztuk, w korzystnych cenach. Oferowane jednorazowe rękawice foliowe spełniają wytyczne Europejskiej Dyrektywy 89/686/EWG. Nie zawierają substancji negatywnie wpływających na zdrowie człowieka.

Poniżej dostępne są także jednorazowe woreczki ochronne zabezpieczające między innymi przed kontaktem z przedmiotami skażonymi biologicznie. Woreczki są łatwe i wygodne w użyciu. Można używać ich wymiennie z jednorazowymi rękawicami foliowymi.

Oferujemy także rękawice uniwersalne ochronne wielokrotnego użytku. Są to wysokiej jakości, wytrzymałe rękawice bezszwowe wykonane w 100% z poliestru, z nitrylową powłoką antypoślizgową na stronie chwytnej – wewnętrznej. Rękawice ochronne poliestrowe są lekkie i wygodne w użytkowaniu. Wykazują wysoką odporność na ścieranie oraz są to rękawice olejo i smaroodporne.

Pasty polerskie i mleczka do polerowania

Osobna podkategoria w dziale chemia i artykuły BHP to produkty przeznaczone do polerowania – pasty polerskie, emulsje i mleczka.

Pasta polerska dostępna w naszej ofercie jest to wosk rozdzielający do wszystkich temperatur, dobrze nadający się do polerowania wstępnego oraz wtórnego. Pasta polerska pozwala na przywrócenie pierwotnego wyglądu powierzchni wykonanych z laminatów PS. Poniżej dostępne są wysokiej jakości pasty polerskie TR-104 oraz TR-100 GOLD.

Emulsja polersko czyszcząca o w tej kategorii to środek regenerujący w postaci płynu. Preparat TR-502 nie zawiera w składzie materiałów ściernych. Jest przeznaczony przede wszystkim do czyszczenia i przywracania pierwotnego wyglądu powierzchniom wykonanym z laminatów PS. Oferujemy również wydajne mleczko polerujące do powierzchni z laminatów PS o wysokiej wydajności polerowania. Mleczko polimerowe TR-510 jest przeznaczone do stosowania ręcznego lub przy pomocy urządzeń polerskich.

Środki do dezynfekcji – produkty BHP– Poznań

Zapraszamy do zapoznania się z produktami dostępnymi w kategorii chemia i artykuły BHP, oferowanymi przez ABRYS Technika Poznań. Jako przodującą w Polsce firma działająca w branży ochrony środowiska, dostarczamy najwyższej jakości produkty bezpieczne dla środowiska, a także zdrowia człowieka. W naszej ofercie dostępne są środki ochrony i akcesoria BHP takie jak płyny dezynfekcyjne, rękawice foliowe, środki polerskie i wiele więcej. Jeśli chcesz dokonać zakupów lub poznać szczegóły oferty, skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo albo odwiedź naszą siedzibę w mieście Poznań.