Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Pojemniki na odpady medyczne czyli zadbaj o bezpieczeństwo

Segregacja śmieci jest ważna nie tylko w gospodarstwach domowych, ale również w placówkach zdrowia – szpitalach, poradniach czy laboratoriach. Trudno w końcu jest sobie wyobrazić sytuację, gdy po skończonym zastrzyku zużyta igła trafia do kosza na śmieci razem z żywnością, opakowaniami cz podobnymi odpadami.

W naszej ofercie znajdują się zatem pojemniki na odpady medyczne i kosze na odpady medyczne, takie jak igły, strzykawki, ostrza, środki opatrunkowe czy wenflony. Są to bardzo specyficzne odpady, dlatego wymagają też specjalnych sposobów ich przechowywania. Jak doskonale wiemy, w szpitalach codziennie wyrzucane są zakrwawione bandaże lub specyfiki medyczne, z którymi przypadkowe osoby nie powinny mieć kontaktu. Pojemniki na medyczne odpady niwelują szanse na takie zdarzenia. Dzięki nim:

  • zagwarantujesz sobie bezpieczeństwo przechowywania za sprawą odpornych na uszkodzenia mechaniczne materiałów,
  • zmieścisz wszelkie rodzaje odpadów w różnej ilości za sprawą pojemności od 2 do 50 litrów,
  • będziesz mieć pewność, że odpady nie wypadną – pojemniki zabezpieczone są zamkiem na kluczyk,
  • zapewnisz sobie wybór trwałego produktu ze względu na zastosowanie blachy ocynkowanej.

Pojemnik na leki przeterminowane

Proponujemy również pojemnikina leki przeterminowane, które znajdą swoje zastosowanie w aptekach. Abrys Technika – producent pojemników na odpady medyczne serdecznie zachęca do korzystania z nich.

Zobacz inne powiązane kategorie:

Abrys Technika producent pojemników na odpady medyczne – skontaktuj się z nami!

Zachęcamy do przejrzenia naszej całościowej oferty pojemników i koszy na odpady medyczne. W razie jakichkolwiek wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji – zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową.