Wyświetlanie 1–24 z 38 wyników

Uliczne kosze na śmieci

Kosze na śmieci są bardzo istotnym elementem przestrzeni miejskiej. Pomagają one bowiem utrzymywać czystość na ulicach, placach, osiedlach oraz w parkach. Przy wyborze produktów tego typu pod uwagę należy wziąć szereg czynników. Do najważniejszych z nich bezsprzecznie należy estetyka. Kosze uliczne na śmieci powinny idealnie komponować się z otoczeniem, aby ich wygląd nie wpływał negatywnie na prezencję parku czy osiedla a jako kosz do segregacji pomaga budować wizerunek osiedla przyjaznego środowisku.

Abrys Technika producent – kosze na śmieci wykonane z różnorodnych materiałów

Kosze uliczne na śmieci proponowane przez Abrys Technika Sp. z o.o. to szeroka grupa produktów wykonana z różnego rodzaju materiałów. Oferujemy Państwu metalowe kosze uliczne, kosze z plastiku czy kosze parkowe z drewna. Wszystkie oferowane przez nas kosze na śmieci zabezpieczone są przeciw korozji. Wpływa to korzystnie na ich żywotność, ponieważ przygotowane w ten sposób produkty odporne są na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV. Abrys-Technika oferuje ogromny wybór kolorów i kształtów. Dzięki temu można sprawić, że uliczny kosz będzie jednocześnie funkcjonalny oraz estetyczny.

Zobacz inne powiązane kategorie:

Oferowane przez nas kosze na śmieci, na słupku oraz przylegające bezpośrednio do podłoża stanowią produkty, które świetnie sprawdzają się przy ulicach oraz w pobliżu przystanków autobusowych i tramwajowych. Kosze wolnostojące dodatkowo mogą być przytwierdzone do podłoża za pomocą kotew montażowych do wbetonowania lub kołków rozporowych. Pojemniki te wykonane mogą być zarówno z metalu, jak i betonu oraz ekonomicznego i w pełni podlegającego recyklingowi wysokogatunkowego plastiku. W parkach z kolei kosz do segregacji śmieci świetnie sprawdzi się jako kosze uliczne produkowane z żeliwa i stali. W połączeniu z przyjemnym dla oka kolorem mogą stać się przyjemną dla oka ozdobą świetnie komponującą się z najbliższym otoczeniem.

Abrys Technika – producent koszy ulicznych, oferuje także kosze na śmieci wyposażone w popielniczkę. Produkty tego typu umieszczane mogą być we wszystkich miejscach, w których dozwolone jest palenie papierosów, czyli przykładowo przed dworcami, pubami czy kawiarniami.

Nowoczesne kosze miejskie

Abrys Technika to producent koszy na śmieci, który oferuje szeroką gamę produktów dla różnych potrzeb i miejsc w przestrzeni publicznej. W ofercie znajdują się kosze uliczne, parkowe, miejskie, a także kosze na śmieci do zastosowań zewnętrznych, wykonane z różnych materiałów, takich jak metal, drewno czy plastik. Dodatkowo, firma proponuje kosze uliczne na śmieci w różnych kształtach i kolorach, co pozwala na dostosowanie produktów do konkretnej przestrzeni i stylu architektonicznego. Producent oferuje także atrakcyjne pod względem wizualnym kosze na śmieci wykonane z betonu architektonicznego, co pozwala na uzyskanie oryginalnego i stylowego wyglądu. Abrys Technika to sprawdzone rozwiązanie dla każdej przestrzeni, które zapewniają czystość i porządek, a także sprzyjają budowaniu pozytywnego wizerunku miasta czy osiedla.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą koszy ulicznych. W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – z chęcią Państwu pomożemy.