Toalety przenośne

Praktyczna toaleta przenośna

Toalety przenośne to niezwykle praktycznie rozwiązanie, które na stałe zagościło przy okazji organizowania imprez plenerowych. Stanowią one częsty element placów, skwerów czy ogródków działkowych. Z toalet tego typu korzysta się także na polach namiotowych lub kempingach. Wszystkie te miejsca łączy oczywiście jedno – brak dostępu do sieci kanalizacyjnej.

Parametry produktu

Wyposażenie  T-001  T-002 T-003 T-004
Zbiornik na fekalia (l)   220 220 160
Odpowietrzenie zbiornika  + + +
Wywietrzniki kabiny + + + +
Umywalka + +
Spłuczka +
Zbiornik na czystą wodę 100
Wysokość (mm)  2000 2000 2000 2000
Szerokość (mm)  1150 1150 1150 1150
Głębokość (mm)  1150 1150 1150 890
Waga kabiny (kg)  90 90 90 70

W ofercie Abrys Technika znajdziecie Państwo wysokiej jakości toalety przenośne odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych oraz różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, w tym te najbardziej ekstremalne, dokonywane przez wandali. Trwałość cechująca nasze produkty w postaci toalet przenośnych uzyskana została dzięki zastosowaniu specjalnych żywic poliestrowych dodatkowo wzmacnianych włóknem szklanym.

Funkcjonalna i bezpieczna przenośna toaleta

Decydując się na nasz produkt jakim jest przenośna toaleta, macie Państwo gwarancję bezpieczeństwa i funkcjonalności. Oferowane przez nas toalety przenośne zamykane są na klucz – dodatkowo można także wyposażyć je w zamek na monety. Rozwiązanie to sprawia, że z toalety korzystają jedynie osoby mające taką potrzebę, a nie chcące ją zdemolować. Oferowane przez nas produkty wyróżnia spora przestrzeń w ich wnętrzu. Abrys Technika swoje toalety udostępnia w kilku wariantach. W asortymencie dostępny jest model z umywalką czy z możliwością podłączenia do sieci wodno-kanalizacyjnej. Oferujemy Państwu także wybór koloru żelkotu.

Dzięki swej budowie toaleta przenośna może być wykorzystywana jako sanitariaty przenośne na budowach i poligonach. Świetnie sprawdzą się także przy obiektach sportowych i kąpieliskach. Jeśli mają Państwo pytania, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy Chętnie odpowiemy na każde z nich, rozwiewając Wasze wątpliwości.