Toalety przenośne

Praktyczna toaleta przenośna

Toalety przenośne to niezwykle praktycznie rozwiązanie, które na stałe zagościło przy okazji organizowania imprez plenerowych. Stanowią one częsty element placów, skwerów czy ogródków działkowych. Toaleta przenośna jest wykorzystywana także na polach namiotowych lub kempingach. Wszystkie te miejsca łączy oczywiście jedno – brak dostępu do sieci kanalizacyjnej.

Parametry produktu

Wyposażenie  T-001  T-002 T-003 T-004
Zbiornik na fekalia (l)   220 220 160
Odpowietrzenie zbiornika  + + +
Wywietrzniki kabiny + + + +
Umywalka + +
Spłuczka +
Zbiornik na czystą wodę 100
Wysokość (mm)  2000 2000 2000 2000
Szerokość (mm)  1150 1150 1150 1150
Głębokość (mm)  1150 1150 1150 890
Waga kabiny (kg)  90 90 90 70

W ofercie Abrys Technika znajdziecie Państwo wysokiej jakości toalety przenośne odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych oraz różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, w tym te najbardziej ekstremalne, dokonywane przez wandali. Trwałość cechująca nasze toalety przenośne uzyskana została dzięki zastosowaniu specjalnych żywic poliestrowych dodatkowo wzmacnianych włóknem szklanym.

Funkcjonalna i bezpieczna przenośna toaleta

Decydując się na nasz produkt jakim jest przenośna toaleta, macie Państwo gwarancję bezpieczeństwa i funkcjonalności. Oferowane przez nas toalety przenośne zamykane są na klucz – dodatkowo można także wyposażyć je w zamek na monety. Rozwiązanie to sprawia, że z toalety korzystają jedynie osoby mające taką potrzebę, a nie chcące ją zdemolować. Oferowane przez nas produkty wyróżnia spora przestrzeń w ich wnętrzu. Abrys Technika swoje toalety udostępnia w kilku wariantach. W asortymencie dostępny jest model z umywalką czy z możliwością podłączenia do sieci wodno-kanalizacyjnej. Oferujemy Państwu także wybór koloru żelkotu.

Dzięki swej budowie toaleta przenośna może być wykorzystywana jako sanitariaty przenośne na budowach i poligonach. Świetnie sprawdzą się także przy obiektach sportowych i kąpieliskach. Jeśli mają Państwo pytania, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy Chętnie odpowiemy na każde z nich, rozwiewając Wasze wątpliwości.