Toalety przenośne

Toalety przenośne to niezwykle praktycznie rozwiązanie, które na stałe zagościło przy okazji organizowania imprez plenerowych. Stanowią one częsty element placów, skwerów czy ogródków działkowych. Z toalet tego typu korzysta się także na polach namiotowych lub kempingach. Wszystkie te miejsca łączy oczywiście jedno – brak dostępu do sieci kanalizacyjnej.

W ofercie Abrys Technika znajdziecie Państwo wysokiej jakości toalety przenośne odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych oraz różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, w tym te najbardziej ekstremalne, dokonywane przez wandali. Trwałość cechująca nasze produkty uzyskana została dzięki zastosowaniu specjalnych żywic poliestrowych dodatkowo wzmacnianych włóknem szklanym.

Funkcjonalna i bezpieczna toaleta przenośna

Decydując się na nasz produkt, macie Państwo gwarancję bezpieczeństwa i funkcjonalności. Oferowane przez nas toalety przenośne zamykane są na klucz – dodatkowo można także wyposażyć je w zamek na monety. Rozwiązanie to sprawia, że z toalety korzystają jedynie osoby mające taką potrzebę, a nie chcące ją zdemolować. Oferowane przez nas produkty wyróżnia spora przestrzeń w ich wnętrzu. Abrys Technika swoje toalety udostępnia w kilku wariantach. W asortymencie dostępny jest model z umywalką czy z możliwością podłączenia do sieci wodno-kanalizacyjnej. Oferujemy Państwu także wybór koloru żelkotu.

Dzięki swej budowie toaleta przenośna może być wykorzystywana jako sanitariaty przenośne na budowach i poligonach. Świetnie sprawdzą się także przy obiektach sportowych i kąpieliskach. Jeśli mają Państwo pytania, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy Chętnie odpowiemy na każde z nich, rozwiewając Wasze wątpliwości.