Tanie stojaki rowerowe – przygotujmy się na nadchodzącą wiosnę

Co prawda możemy już coraz częściej ujrzeć co bardziej niecierpliwych rowerzystów, którym nawet niskie temperatury nie przeszkadzają i dzielnie pokonują kolejne kilometry, jednak prawdziwe dwukołowe szaleństwo dopiero się zacznie. Warto więc zadbać o sprzyjającą infrastrukturę miejską i wykorzystać stojaki rowerowe – tani, praktyczny i skuteczny sposób na poprawienie komfortu osób korzystających z rowerów.

stand-930198_960_720

Czy stojaki rowerowe są drogie?

Na szczęście odpowiedź brzmi – nie! Zarówno koszt początkowy, jak i konserwacja i ich utrzymanie nie są dużymi nakładami pieniężnymi, a ustalenie uniwersalnej wersji tego urządzenia pozwoliło zoptymalizować koszta ich produkcji. Najczęściej wykonywane są z wytrzymałego aluminium lub podobnych stopów żelaza, co gwarantuje im trwałość podczas intensywnego użytkowania oraz pozwala na pełnienie swojej funkcji przez lata, zanim konieczne będzie sprawdzenie ich stanu.

Tanie stojaki rowerowe to świetne rozwiązanie dla wszystkich użytkowników jednośladów, które nie tylko pozwala im zabezpieczyć swój ulubiony środek transportu podczas wizyty w sklepie, lecz także zapewnienie stabilnej pozycji w wyznaczonym miejscu podczas przerwy. Dzięki stojakom rowerowym zwiększa się komfort jazdy na rowerze, gdyż świadomość tego, że można go zostawić na chwilę i załatwić konkretną sprawę znacznie ułatwia funkcjonowanie w mieście.

Obserwując popularność inicjatyw promujących rowery miejskie, stojaki również pojawiają się coraz częściej i stają się standardowym elementem przestrzeni miejskiej. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do sprawdzenia stojaków, które oferujemy.