zbiornik na szambo

Zbiornik na szambo jest pojemnikiem gromadzącym ścieki pochodzące przede wszystkim z gospodarstw domowych, ale nie tylko. Zbiornik na szambo bezodpływowy może być wykorzystywane również w zakładach przemysłowych czy działkach budowlanych oraz wszędzie tam, gdzie nie ma podłączenia do sieci kanalizacyjnej. Zbiornik na szambo jest szczególnie użyteczny podczas prowadzenia gospodarstwa domowego, lecz także dla zapalonych działkowców, lub osób ceniących wypoczynek w swojej posiadłości poza miastem. Dzięki zbiornikom tego typu możliwe jest higieniczne i ekologiczne usuwanie nieczystości ze swojej posesji, gdy niemożliwe jest doprowadzenie kanalizacji.

W naszej ofercie posiadamy szamba – zbiorniki na deszczówkę oraz fekalia, które:

  • zapewnią Ci trwałość i brak obawy przed wylewem dzięki trwałemu materiałowi – żywicom poliestrowym wzmacnianymi włóknem szklanym,
  • sprawią, że nie będziesz musiał martwić się o szczelność przez cały okres eksploatacji,
  • zaskoczą Cię dużą odpornością na środki chemiczne.

Oprócz tego polecamy biopreparaty w dwóch postaciach:

  • w płynie – przeznaczony do toalet campingowych i wolnostojących. Dzięki niemu Twoja toaleta pozostanie czysta – tak samo jak środowisko,
  • w tabletkach – przeznaczony jest do przydomowych szamb i kabin sanitarnych. Sprawia, że biodegradacja zanieczyszczeń przyśpiesza się, a Twoja toaleta nie odstrasza zapachem.

Zobacz naszą pełną ofertę szamb – zbiorników bezodpływowych. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania – skontaktuj się z nami zatem drogą telefoniczną lub mailową.