Słup ogłoszeniowy

Prawidłowe, a więc nienachalne umieszczenie plakatów reklamowych to niełatwa sztuka. Naklejanie ich na różnego rodzaju budynkach, wiatach przystankowych, szafach energetycznych i telekomunikacyjnych nie jest odbierane pozytywnie przez mieszkańców miasta.

Jakie jest więc wyjście z tej sytuacji? W naszej ofercie znajdują się słup ogłoszeniowy/reklamowy przeznaczone stricte do prezentowania plakatów i zawiadomień. Montuje się na terenach o zwiększonym natężeniu ruchu – centralnych punktach miast, w pobliżu węzłów komunikacyjnych oraz dworców kolejowych, autobusowych itp. Dzięki nim można w łatwy i cywilizowany sposób zwiększyć dostęp do informacji kulturalnych w danym mieście, bez konieczności nieestetycznego zaśmiecania elewacji okolicznych budynków.

Słup ogłoszeniowy i reklamowy – zalety:

  • nie będą Ci przeszkadzać, ponieważ idealnie wpasują się w krajobraz miejski,
  • zareklamują Twoją firmę lub usługę, a także powiadomią o najważniejszych wydarzeniach kulturalnych, sportowych czy społecznych w Twoim mieście,
  • nie przewrócą się na Ciebie, spokojnie – charakteryzują się wysoką wytrzymałością mechaniczną w stosunku do gęstości
  • nie przyprawią Cię o zawrót głowy związany z formalnościami – nie wymagają bowiem pozwolenia na budowę.

Zapoznaj się z naszą ofertą słupów ogłoszeniowych i reklamowych. Masz pytania? Wątpliwości? Chcesz wiedzieć jeszcze więcej? Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze.