Pojemniki na odpady 60l

 
Pojemniki na odpady 60L są wariantami niezwykle popularnymi przede wszystkim wśród gospodarzy domów jednorodzinnych oraz małych, prywatnych gospodarstw. Pojemniki 60L pozwalają na zbiórkę odpadów zgodnie z zasadami EKO, segregując je w higieniczny sposób w wyznaczonym przez nie miejscu.

Pojemniki na odpady 60L

Ich gabaryty zostały zaprojektowane w taki sposób, by nie kolidowały z przestrzenią, zajmując jak najmniej cennego dla nas miejsca, jednocześnie pozwalając na efektywną zbiórkę odpadów generowanych przez ludzi. Specjalne oznaczenia lub wersje kolorystyczne zapobiegają wszelkim pomyłkom. Zastosowanie przy ich produkcji najlepszych materiałów i tworzyw, sprawia, że mogą one zachować cechy użytkowe i estetyczne przez naprawdę wiele lat.

Dla gospodarstwa i dla rodziny! To praktyczne rozwiązanie i łatwa segregacja

To wszystko sprawia, że spokojnie mogą być stosowane na zewnątrz, posiadając odporność na mrozy, promienie słoneczne oraz wodę i wilgoć. Najwyższa wytrzymałość na czynniki mechaniczne i zastosowanie najlepszych jakościowo materiałów konstrukcyjnych, sprawia, że wytrzyma długie lata użytkowania w łatwy i przyjemny sposób. Dostosowaliśmy je tak by sprostały metodom rozładunku mechanicznego a także wyposażyliśmy w praktyczne koła, które ułatwią ich transport i przemieszczenie. Nie to problemem by magazynować w nich cięższe rzeczy takie jak gruz czy piach. Nasza oferta to także różne warianty kolorystyczne, dzięki którym dobierzecie idealny pojemnik pod swoje wymagania. Serdecznie zapraszamy więc do podjęcia kontaktu z naszą firmą w celu uzyskania większej ilości informacji.