Pojemniki na odpady 240l

Nasz pojemnik na odpady 240L to wyśmienita hybryda pod kątem ergonomii, funkcjonalności oraz bezpieczeństwa, które oferuje swoim użytkownikom. Pojemniki naszej firmy mają bardzo dużo zalet i cech użytkowych, owocując najwyższym komfortem użytkowania a także skutecznym bezpieczeństwem przechowywania wszelkich odpadów. Spełnia wszystkie europejskie normy bezpieczeństwa oraz posiada certyfikat jakości zgodny z najostrzejszą światową normą.

Najlepsze pojemniki na odpady 240L

Doświadczenie zdobyte przez firmę Abrys Technika daje możliwość zaoferowania Wam produktu w postaci pojemnika na odpady 240L który nawet po długim czasie eksploatacji, zachowa swoją cechy użytkowe a także wygląd. Świetnie zaprojektowana konstrukcja tego pojemnika, nowoczesna technologia produkcji a także wykorzystanie najlepszych surowców sprawia, że nie ma on sobie równych. Ten model pojemnika posiada otwór do załadunku na górze. Klapa została wyposażona w wygodny i poręczny uchwyt.

Wytrzymałe i praktyczne, to cechy określające nasz produkt

Specjalnie wyprofilowany korpus pojemnika gwarantuje dużą sztywność oraz niezwykłą wytrzymałość na czynniki mechaniczne. Pojemnik posiada także dwa gumowe koła redukujące hałas generowany podczas przemieszczania pojemnika. Produkt wykonany został z nowoczesnego tworzywa sztucznego, który charakteryzuje się odpornością na czynniki chemiczne, mrozy, upały a także działanie promieni słonecznych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w celu ustalenia szczegółów lub uzyskaniu odpowiedzi na dodatkowe pytania, które mogą się pojawić podczas przeglądania naszej oferty.