Pojemniki na odpady 120l

 
Wszechstronne pojemniki na odpady 120L znajdą zastosowanie w takich miejscach jak prywatne gospodarstwa domowe, osiedla mieszkaniowe, zakłady produkcyjne czy olbrzymie biurowce. Cieszą się ponadprzeciętną popularnością dzięki świetnemu projektowi, który łączy idealne wymiary zewnętrzne z dużą pojemnością, która da możliwość ekonomicznego magazynowania odpadów.

Pojemniki na odpady 120L

Dzięki możliwości wyboru wariantu kolorystycznego, będziemy mogli w prosty sposób przeznaczyć pojemniki pod segregację śmieci. Łącząc je ze specjalnymi oznaczeniami i symbolami, segregowanie śmieci stanie się intuicyjne i proste jak nigdy dotąd. Oferta pojemników na odpady 120L to produkty, które są przeznaczone między innymi do mechanicznego opróżniania. Zostały wyprodukowane wytrzymałego, gęstego polietylenu a ich nowoczesna konstrukcja przewidziała profesjonalne wzmocnienia w wyznaczonych miejscach, które mają kontakt z mechanizmami maszyn rozładunkowych.

Nasze pojemniki to świetne rozwiązanie śmieci i ich segregacji

Wytrzymałe, gumowe koła, zapewniają stabilność, przyczepność, redukując hałas a prosty system manewrowania pozwala na ich transport nawet bardziej wymagający, gdy są zapełnione po brzegi. Pojemniki na odpady występują w następujące kolorach: czerwonym, czarnym, niebieskim, zielonym i żółtym. Serdecznie zapraszamy do nawiązania kontaktu z naszą firmą jeśli zainteresowała Was nasza oferta. Nasi profesjonalni doradcy odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania.