Pojemniki na odpady 1100l

 
Pojemniki na odpady o pojemności 1100L zostały stworzone do przechowywania i gromadzenia odpadów komunalnych, przemysłowych lub recyclingowych. Idealnie sprawdzi się wszędzie tam gdzie będzie potrzebny – fabrykach, osiedlach mieszkaniowych, biurowcach czy domach jednorodzinnych

Pojemniki na odpady 1100L to praktyczne rozwiązania!

Nasze pojemniki zostały tak zaprojektowane by zapewnić jak najwyższy komfort wszystkich użytkujących jak również obsługujących. Konstrukcja na wytrzymałych czterech kółkach zapewniają pełną mobilność i stabilizację. Całość zamykana jest od góry klapą. Model posiada zamontowane w pojemniku kółka znajdują się na metalowej osi, natomiast układ jezdny to koła z elastycznego tworzywa sztucznego, które redukują hałas niosący się wokół a także amortyzują, usuwając drgania. Nasz pojemnik na odpady 1000L odpowiadają standardom obsługowym większości powszechnych i funkcjonujących na polskim rynku śmieciarek. Ich opróżnianie następuję przy użyciu tradycyjnej, metody grzbietowej ale nic nie stoi na przeszkodzie by do opróżniania wykorzystywać urządzenia działających według standardów DIN.

Większa pojemność to większa wydajność

Nasz pojemnik na odpady 1000L został stworzony, dzięki zaawansowanej technologii inżynierskiej w postaci profesjonalnego tworzywa sztucznego, który odpowie na wszystkie Wasze potrzeby. Materiał jest odporny na działanie wszystkich czynników atmosferycznych takich jak słońce, temperatury czy woda ale także większości występujących chemikaliów. To czyni z nich prawdziwie specjalistyczny pojemnik, który odpowie potrzebom wszystkich, niezależnie czy jest to zakład produkcyjny, sklep czy gospodarstwo domowe. Pojemniki spełniają wymagane normy dopuszczające je do użytku i gwarantujące bezpieczeństwo. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani nabyciem tego produktu, serdecznie zachęcamy do nawiązania z nami kontaktu. Profesjonalnie doradzimy i udzielimy wyczerpujących odpowiedzi na Wasze pytania.