Pojemniki na sorbent

 
Pojemniki na sorbent są dostosowane do składowania piasku, soli drogowej oraz różnych innych materiałów sypkich. Wykonanie pojemników na sorbenty jest precyzyjne a użyte zostały najwyższej jakości polimery, które cechują się wysoką twardością oraz wytrzymałością.

Pojemniki na sorbent

Specjalne tworzywo sztuczne, które zostało użyte przy produkcji naszych pojemników na sorbent dają gwarancję, że materiał nie wydziela szkodliwych związków chemicznych, powszechnie wchodzących w skład tworzyw recyklingowych. Posiadamy w naszej ofercie różne modele pojemników. Techniki produkcyjne, których używamy sprawia, że pojemniki są produktami bardzo odpornymi na mechaniczne czynniki a także na mróz, wysoką temperaturę, promienie słoneczne oraz czynniki chemiczne.

Trzymaj materiały sypkie zawsze pod ręką!

Pojemniki na piasek i sól posiadają specjalną komorę oraz pokrywę, która posiada specjalny otwór do założenia zamknięcia. Niektóre modele posiadają specjalną konstrukcję, która daje możliwość przewozu wózkiem widłowym. Jeśli zainteresowała Was nasza oferta lub konkretnie wybrany produkt, to zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą. Możecie to zrobić telefonicznie, mailowo lub osobiście w siedzibie naszej firmy. Nasz doradcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania i pomogą dobrać produkt w taki sposób by spełnił wszystkie Wasz wymagania.