Pojemniki na baterie

 
Wzrost popularności urządzeń zasilanych przy pomocy różnego typu ogniw sprawia, że pojemniki na baterie stają się coraz częstszym widokiem w wielu miejscach takich jak sklepy czy obiekty użyteczności publicznej. Swoją cegiełkę dokłada także ekologiczne edukacja społeczeństwa i zwiększając poziom jego świadomości.

Bezpieczne pojemniki na baterie

Wyczerpane baterie to niezwykle niebezpieczne odpady dla środowiska naturalnego. Ich konstrukcja oraz zawartość wymaga profesjonalnej utylizacji w zaawansowanych technologicznie zakładach, które je przetworzą. Cała metoda utylizacji baterii jest bardzo droga a zakładów, które specjalizują się w tej materii jest bardzo mało. Z tego powodu wszystkie baterie powinny być zbierane i magazynowane w jednym miejscu przed dostarczeniem ich do takiego zakładu. W tym celi powstały nasze specjalistyczne pojemniki na baterie.

Najlepsze do magazynowania ogniw baterii

Okres zbierania i przechowywania zużytych baterii jest bardzo kompleksowy a czasem długotrwały, przez wzgląd na duże rozproszenie poszczególnych punktów zbiórki. Zaczynając od drobnych pojemników w prywatnych gospodarstwach czy firmach, poprzez większe, które są ustawiane w galeriach handlowych czy bardzo dużych sklepach kończąc na znacznych rozmiarów pojemnikach przeznaczonych do transportu, które bardzo często są składowane na terenach zakładów utylizacyjnych czy miejskich magazynach odpadów komunalnych. Nasza oferta daje Ci wybór, byś wybrał pojemnik, który spełni Twoje oczekiwania, gdy dostosujesz go pod miejsce i uzyskasz najwyższą skuteczność oraz efektywność zbiórek.