Pojemniki na akumulatory

 
Nasze pojemniki na akumulatory zostały przeznaczone specjalistycznych zadań, dokładnie tam, gdzie wymagane jest składowanie wyeksploatowanych ogniw. Należy wymienić tutaj głównie sklepy z przemysłu auto-moto a także punkty zaopatrzenia rolniczego – tutaj prawnie narzucany jest obowiązek zdania starego akumulatora gdy kupujemy nowy.

Pojemniki na akumulatory

Dla przykładu zużyty akumulator z samochodu zgodnie musi być przechowywany i transportowany w specjalistycznym pojemniku, które niweluje wszelkie zagrożenia dla środowiska. Nasze pojemniki na akumulatory, są dostosowane do bezpiecznego i komfortowego transportu. Duża waga zebranych w nich akumulatorów sprawiła, że stworzyliśmy rozwiązania, które umożliwiają ich przeładunek przy zastosowaniu wózka widłowego.

Wygoda i bezpieczeństwo transportu ogniw

Pojemniki posiadają usztywnioną i wzmocnioną konstrukcję, która powstała z wytrzymałych polimerów cechujących się najwyższą szczelnością a także całkowitą niewrażliwością na działanie substancji żrących i kwasowych, które mogą się pojawić podczas ewentualnych wycieków w transporcie lub magazynowaniu. Szczelne zamknięcie przy użyciu specjalnego zabezpieczenia skutkuje tym, że nic z pojemnika niepowołanego nie dostanie się na zewnątrz a także żadna nieodpowiednia osoba nie dostanie się do środka.