Płyny dezynfekcyjne

Płyny dezynfekcyjne

Zachowanie higieny jest niezwykle ważne, zarówno w określonych grupach zawodowych, jak również w życiu codziennym. Dezynfekcja rąk oraz dezynfekcja powierzchni powierzchni są niezbędne w placówkach medycznych, gastronomii i nie tylko. W okresach zwiększonej zachorowalności na infekcje wirusowe i bakteryjne wskazane jest również dezynfekowanie dłoni po powrocie do domu, przed posiłkami i zawsze, gdy doszło do potencjalnego kontaktu z drobnoustrojami. Wirusy i bakterie mogą znajdować się na wszystkich przedmiotach codziennego użytku, których dotykamy w pracy, sklepie, placówkach publicznych, komunikacji miejskiej i w domu. Specjalistyczne środki do dezynfekcji pozwalają skutecznie dezynfekować ręce bez użycia wody lub podczas mycia. Osobną kategorię stanowią płyny przeznaczone do odkażania powierzchni. W ofercie ABRYS Technika dostępne są płyny do dezynfekcji rąk, a także płyny dezynfekujące przeznaczone do odkażania powierzchni w tym przede wszystkim pojemników na odpady

Płyny do dezynfekcji powierzchni, środki do dezynfekowania rąk

Specjalistyczne płyny dezynfekujące dostępne w ofercie Abrys Technika znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie niezbędne jest odkażanie – dezynfekcja powierzchni lub rąk. Są to środki umożliwiające eliminowanie bakterii oraz wirusów. W tej kategorii oferujemy środki do dezynfekcji w dużych pojemnościach, cechujące się wysoką wydajnością. Asortyment obejmuje między innymi specjalistyczny płyn do dezynfekcji rąk 5l przeznaczony do odkażania bez potrzeby dodatkowego użycia wody i mydła. Wysokiej jakości preparat do dezynfekcji nie pozostawia lepkiej warstwy, która występuje często w przypadku żelu. Oferujemy również wygodny w zastosowaniu płyn do dezynfekcji rąk z dozownikiem, gotowy do zastosowania bez wody, w dowolnym miejscu. Nasze płyny do dezynfekcji rąk, podobnie jak płyny dezynfekujące przeznaczone do powierzchni, to produkty wysoce skoncentrowane, wyróżniające się dużą wydajnością.

Płyny do dezynfekcji – Poznań

Zapraszamy do zapoznania się z produktami dostępnymi w kategorii płyny do dezynfekowania rąk oraz do płyny do dezynfekcji powierzchni oferowanymi przez ABRYS Technika. Oferujemy wyłącznie najwyższej jakości produkty bezpieczne dla środowiska, a także zdrowia człowieka. Jeśli chcesz dokonać zakupów lub poznać szczegóły oferty, skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo albo odwiedź naszą siedzibę w Poznaniu. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz sprawną realizację wszystkich zamówień.