Kosze na śmieci z daszkiem

Kosze na śmieci z daszkiem to świetne rozwiązanie dla wielu miejsc w tym przestrzeni miejskich. Wyzwanie, które stoi przed takimi koszami na śmieci jest takie by jak najbardziej nie zwracały na siebie uwagi, nie psując otoczenia ale jednocześnie będąc trudne do ominięcia czy zignorowania. Dlatego ważne jest zachowanie równowagi pomiędzy wyglądem i funkcjonalnością. Odpowiedni dobór materiału oraz koloru sprawi, że staną się spójne z otoczeniem albo pozytywnie je zaakcentują.

Modele koszy na śmieci z daszkiem

Model koszy na śmieci z daszkiem posiadają specjalny zakrycie, które spełnia kilka funkcji. Po pierwsze chroni wkład śmietnikowy przed wyjęciem a w efekcie kradzieżą lub zniszczeniem. To także ochrona śmieci przed ich zamoknięciem i nieprzyjemnych konsekwencjach w postaci gnicia, pleśnienia oraz nieprzyjemnych zapachów. Przez daszek następuje również redukcja wielkości otworu przez nie będą wyrzucane śmieci ponadgabarytowe, potrafiące zapchać i zablokować dostęp do funkcjonalności śmietnika. Montaż takiego kosza na śmieci z daszkiem do podłoża wygląda podobnie jak w przypadku innych modeli – poprzez wkopanie ich w ziemię lub trwałe zabetonowanie. Jeśli nie chcemy decydować się na stały montaż, możemy wybrać alternatywę w postaci modeli ze specjalną nogą, która umożliwia przykręcenie jej do podłoża na specjalne śruby.

Zadaszone kosze na odpady

Każda z wybranych opcji zapewni najwyższą stabilność oraz trwałość. W naszej ofercie znajdziecie tylko najwyższej jakości kosze na śmieci z daszkiem, dostępne w różnych stylach. Wykonane z metalu w stylu retro lub nowoczesnym, a także kosze z tworzywa sztucznego. Materiały z których tworzymy nasze kosze posiadają najwyższą odporność na uszkodzenia mechaniczne, substancje chemiczne oraz warunki pogodowe. Nasze kosz będzie cieszył się funkcjonalnością w bardzo niskich temperaturach jak również w bardzo wysokich a promieniowanie UV nie ma na niego żadnego negatywnego wpływu. Warto poznać wszystkie dostępne u nas opcje oraz dodatkowe funkcjonalności naszych koszy na śmieci. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą telefonicznie, mailowo lub osobiście.