Kosze uliczne

Uliczne kosze na śmieci

Kosze na śmieci są bardzo istotnym elementem przestrzeni miejskiej. Pomagają one bowiem utrzymywać czystość na ulicach, placach, osiedlach oraz w parkach. Przy wyborze produktów tego typu pod uwagę należy wziąć szereg czynników. Do najważniejszych z nich bezsprzecznie należy estetyka. Kosze uliczne na śmieci powinny idealnie komponować się z otoczeniem, aby ich wygląd nie wpływał negatywnie na prezencję parku czy osiedla a jako kosz do segregacji pomaga budować wizerunek osiedla jako

Abrys Technika producent – kosze na śmieci wykonane z różnorodnych materiałów

Kosze uliczne na śmieci proponowane przez Abrys Technika Sp. z o.o. to szeroka grupa produktów wykonana z różnego rodzaju materiałów. Oferujemy Państwu pojemniki wykonane z metalu, plastiku czy drewna. Wszystkie oferowane przez nas kosze na śmieci zabezpieczone są przeciw korozji. Wpływa to korzystnie na ich żywotność, ponieważ przygotowane w ten sposób produkty odporne są na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV. Abrys-Technika oferuje ogromny wybór kolorów i kształtów. Dzięki temu możliwe jest wybranie produktu będącego jednocześnie funkcjonalnym oraz estetycznym.

Oferowane przez nas kosze na śmieci, na słupku oraz przylegające bezpośrednio do podłoża stanowią produkty, które świetnie sprawdzają się przy ulicach oraz w pobliżu przystanków autobusowych i tramwajowych. Kosze wolnostojące dodatkowo mogą być przytwierdzone do podłoża za pomocą kotew montażowych do wbetonowania lub kołków rozporowych. Pojemniki te wykonane mogą być zarówno z metalu, jak i betonu oraz ekonomicznego i w pełni podlegającego recyklingowi wysokogatunkowego plastiku. W parkach z kolei kosz do segregacji śmieci świetnie sprawdzi się jako kosze uliczne produkowane z żeliwa i stali. W połączeniu z przyjemnym dla oka kolorem mogą stać się przyjemną dla oka ozdobą świetnie komponującą się z najbliższym otoczeniem.

Abrys Technika – producent koszy ulicznych, oferuje także kosze na śmieci wyposażone w popielniczkę. Produkty tego typu umieszczane mogą być we wszystkich miejscach, w których dozwolone jest palenie papierosów, czyli przykładowo przed dworcami, pubami czy kawiarniami.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą koszy ulicznych. W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – z chęcią Państwu pomożemy.