Kontenery na odpady

Odpadami nazywamy wszystkie niepotrzebne człowiekowi substancje i przedmioty. Stanowią one obszerną grupę, która sklasyfikowana została w 27 różnych klas. Oferowane przez Abrys Technika kontenery na śmieci umożliwiają Państwu poprawne składowanie prawie każdej z nich. Wśród 27 typów odpadów wymienić można przykładowo:

  • odpady szkła
  • odpady drzewne
  • odpady żywności
  • odpady budowlane
  • odpady chemiczne
  • odpady przemysłowe
  • odpady kartonu i papieru

W naszej ofercie znajdą Państwo kontenery na odpady, których wielkość i typ zależne są od rodzaju składowanego w nich odpadu:

kontenery na śmieci elastyczne – kontenery tego typu przeznaczone są do składowania trawy, liści czy gruzu
kontenery recyklingowe – zgodnie z nazwą służą do gromadzenia surowców wtórnych
kontenery na śmieci wielkogabarytowe – w tym kontenery budowlane, przeznaczone do składowania odpadów wielkogabarytowych, ich obsługa odbywa się za pomocą specjalistycznych samochodów przystosowanych do załadunku i wyładunku pojemników tego rodzaju. Kontenery budowalne na odpady wielkogabarytowe charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością.

Kontenery na śmieci, kontenery budowlane -najwyższa jakość

Kontenery na odpady

Kontenery na śmieci oferowane przez Abrys Technika to produkty wysokiej jakości produkowane z blachy stalowej. Wyróżnia je wysoka odporność na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych oraz czynników mechanicznych i chemicznych. Każdy oferowany przez nas pojemnik wzmacniany jest za pomocą farb antykorozyjnych dostępnych w dowolnych paletach RAL. Malowanie tego typu zwiększa także walory estetyczne oferowanych przez nas kontenerów na odpady. Produkty dostępne w ofercie Abrys Technika świetnie sprawdzą się zarówno na osiedlowych śmietnikach, jak i przy miejscach pracy takich jak hale, biura czy firmy. Oferujemy, w zależności od potrzeb klienta, kontenery budowlane otwarte i zamknięte.

Abrys Technika oferuje Państwu niezwykle elastyczną gamę usług. Kontenery budowlane – ich rodzaj oraz wielkość wybierane są indywidualnie dla każdego z naszych klientów. Oferowane przez nas produkty wielkogabarytowe cechują się pojemnością minimum 1000 litrów, co sprawia, że zmieszczą praktycznie każdy rodzaj odpadów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą – najwyższej jakości kontenery na odpady. W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – z chęcią odpowiemy na Państwa pytania.