Wyświetlanie jednego wyniku

Nasze zbiorniki na szambo są pojemnikami gromadzącymi ścieki pochodzące przede wszystkim z gospodarstw domowych, ale nie tylko. Zbiornik na szambo bezodpływowy może być wykorzystywane również w zakładach przemysłowych czy działkach budowlanych oraz wszędzie tam, gdzie nie ma podłączenia do sieci kanalizacyjnej. Zbiornik na szambo jest szczególnie użyteczny podczas prowadzenia gospodarstwa domowego, lecz także dla zapalonych działkowców, lub osób ceniących wypoczynek w swojej posiadłości poza miastem. Dzięki zbiornikom tego typu możliwe jest higieniczne i ekologiczne usuwanie nieczystości ze swojej posesji, gdy niemożliwe jest doprowadzenie kanalizacji. Możesz je wykorzystać także jako zbiornik na deszczówkę. Nie ma różnicy czy interesuje Cię szambo betonowe czy szambo plastikowe – Twój dom i ogród Ci za to podziękuje! Zarówno szamba plastikowe jak i betonowe nadają się idealnie, jeśli rozpoczniesz przydomowe oczyszczanie ścieków. Są szczelne, wytrzymałe i praktyczne. Posiadają każdy potrzebny atest i są wyposażone w filtry.

Karta katalogowa produktu: Zbiorniki bezodpływowe, Szamba

Zbiornik plastikowy wykonany z laminatów PS na szambo lub zbiornik na deszczówkę

  • wykonane z żywic poliestrowych wzmacnianych włóknem szklanym
  • odporne na działanie środków chemicznych
  • doskonała szczelność przez cały okres użytkowania

Parametry produktu

Nr kat. Z002 Z003 Z004 Z005 Z006 Z007
Pojemność [l] 3200 5200 7200 9200 11200 13200
Długość [mm] 1800 2800 3800 4800 5800 6800

W naszej ofercie posiadamy szamba plastikowe – zbiorniki na deszczówkę oraz fekalia, które:

  • zapewnią Ci trwałość i brak obawy przed wylewem dzięki trwałemu materiałowi – żywicom poliestrowym wzmacnianymi włóknem szklanym,
  • sprawią, że nie będziesz musiał martwić się o szczelność przez cały okres eksploatacji,
  • zaskoczą Cię dużą odpornością na środki chemiczne.

Oprócz tego polecamy biopreparaty w dwóch postaciach:

  • rekomendowany przez nas – BIOPREPARAT w płynie – przeznaczony do toalet campingowych i wolnostojących. Dzięki niemu Twoja toaleta pozostanie czysta – tak samo jak środowisko,
  • w tabletkach – przeznaczony jest do przydomowych szamb i kabin sanitarnych. Sprawia, że biodegradacja zanieczyszczeń przyśpiesza się, a Twoja toaleta nie odstrasza zapachem.

Zobacz naszą pełną ofertę szamb – zbiorników bezodpływowych. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania – skontaktuj się z nami zatem drogą telefoniczną lub mailową.