Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Obecnie coraz popularniejszy staje się zdrowy tryb życia: mniej stresu, mniej „śmieciowego” jedzenia, a w zamian – więcej ruchu w różnej postaci. Z tego względu wiele osób wybiera rower jako środek lokomocji. Wpływa na to także możliwość łatwego ominięcia korków ulicznych i większa świadomość dotycząca zanieczyszczeń powietrza produkowanych przez samochody. Ponadto jazda rowerem jest dużo zdrowsza, poprawia kondycje i sprawia, że człowiek czuje się lepiej. Dzięki stojakom na rowery znika problem co zrobić z dwukołowcem podczas pobytu w danym miejscu.

Skąd taki wybór? Przede wszystkim taki transport jest dużo bardziej ekologiczny i tani, a w wielu wypadkach również szybszy od samochodów. Ulice często są zakorkowane, a poruszanie się rowerami nie sprawia takiego problemu. Pojawia się jednak pytanie: gdzie zostawić rower? Odpowiedź na nie przewidziano już kilka lat temu. Miasta bowiem zaczęły wprowadzać tzw. stojak rowerowy. Stojaki obecnie można spotkać przed wszystkimi przed budynkami użyteczności publicznej, przed restauracjami, pubami i sklepami. Przestrzeń miejska zyskuje dodatkowe elementy, które już dla nikogo nie są niczym nowym, czy zaskakującym. Te wyprodukowane przez nas zapewniają wygodę użytkowania oraz gwarancję wysokiej jakości, która zapewnia, że nawet trudne i zmienne warunki atmosferyczne nie zmienią eleganckiego, funkcjonalnego i prostego wyglądu.

Zobacz inne powiązane kategorie:

W naszej ofercie stojak rowerowy pojawia się w dwóch wariantach: prosty oraz szeregowy, który można łączyć zarówno ze sobą, jak i innymi. Nasze żeliwne stojaki rowerowe:

  • ustawisz zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków,
  • stojak rowerowy świetnie skomponujesz z miejską przestrzenią publiczną,
  • wykorzystasz również w instytucjach publicznych oraz firmach prywatnych,
  • zapewnią Ci spokój w postaci bezpieczeństwa przyczepności roweru,
  • zachwycą Cię wysoką jakością materiałów, które gwarantują długoletnie używanie i odporność na czynniki pogodowe.

Stojak rowerowy, żeliwny i tani stojak – skontaktuj się z nami!

Oferujemy tanie stojaki rowerowe zarówno klientom indywidualnym jak i firmom czy instytucjom. Jako producent stojaków rowerowych służymy także pomocą w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości. Czekamy na kontakt drogą telefoniczną lub mailową.