Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Prawidłowe, a więc nienachalne umieszczenie plakatów reklamowych to niełatwa sztuka. Naklejanie ich na różnego rodzaju budynkach, wiatach przystankowych, szafach energetycznych i telekomunikacyjnych nie jest odbierane pozytywnie przez mieszkańców miasta.

Jakie jest więc wyjście z tej sytuacji? W naszej ofercie znajdują się słup ogłoszeniowy / reklamowy przeznaczone stricte do prezentowania plakatów i zawiadomień. Montuje się na terenach o zwiększonym natężeniu ruchu – centralnych punktach miast, w pobliżu węzłów komunikacyjnych oraz dworców kolejowych, autobusowych itp. Dzięki nim można w łatwy i cywilizowany sposób zwiększyć dostęp do informacji kulturalnych w danym mieście, bez konieczności nieestetycznego zaśmiecania elewacji okolicznych budynków.

Karta katalogowa produktu: Słup ogłoszeniowy (D003)

Karta katalogowa produktu: Słup ogłoszeniowy (D004)

Opis produktu

  • wykonany z żywic poliestrowo-szklanych
  • estetyczna, trwała konstrukcja do zakotwiczenia lub zabetonowania
  • wymiary: h 348 cm; śr. 120 cm
  • czapa i podstawa słupa sprzedawana również osobno
  • odporny na zmienne warunki atmosferyczne
  • świetnie prezentuje się w parkach i reprezentacyjnych częściach miasta

Parametry produktu

Numer katalogowy D003 D004
Wysokość (cm) 348 300
Średnica części ogłoszeniowej (cm) 120 120

Słup ogłoszeniowy i reklamowy – zalety:

  • nie będą Ci przeszkadzać, ponieważ idealnie wpasują się w krajobraz miejski,
  • zareklamują Twoją firmę lub usługę, a także powiadomią o najważniejszych wydarzeniach kulturalnych, sportowych czy społecznych w Twoim mieście,
  • nie przewrócą się na Ciebie, spokojnie – charakteryzują się wysoką wytrzymałością mechaniczną w stosunku do gęstości
  • nie przyprawią Cię o zawrót głowy związany z formalnościami – nie wymagają bowiem pozwolenia na budowę.

Nowoczesne słupy ogłoszeniowe – producent, Abrys Technika

Umiejętne i dyskretne rozmieszczenie plakatów reklamowych może być wyzwaniem, szczególnie w przestrzeni miejskiej. Warto zwrócić uwagę na nasze słupy ogłoszeniowe, które są dedykowane prezentacji plakatów i informacji. Montowane w strategicznych miejscach miast, w pobliżu głównych węzłów komunikacyjnych, stanowią estetyczne rozwiązanie dla potrzeb przekazywania informacji kulturalnych czy społecznych. Nasze produkty cechuje trwała konstrukcja i odporność na zmienne warunki atmosferyczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą słupów ogłoszeniowych i reklamowych, które skutecznie zareklamują Twoją firmę lub wydarzenia w mieście, nie przeszkadzając w otoczeniu miejskim.

Zapoznaj się z naszą ofertą słupów ogłoszeniowych i reklamowych. Masz pytania? Wątpliwości? Chcesz wiedzieć jeszcze więcej? Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze.