Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Pojemniki na sól i piasek

Oprócz pięknych śnieżnych widoków i możliwości uprawiania sportów zimowych zima nie ma nam wiele do zaoferowania. Co więcej, podczas tej pory roku najczęściej dochodzi do niebezpiecznych zdarzeń. Dotyczy to w szczególności sytuacji związanych z pojawieniem się lodu na chodnikach i drogach. Na nadejście zimy warto się przygotować, inwestując w pojemnik na sól i piasek. Dzięki temu w razie potrzeby możemy szybko i komfortowo posypać solą lub piaskiem chodnik przed naszą posesją czy siedzibą firmy, a to oczywiście uchroni nas przed upadkami powodowanymi poślizgnięciem.

Oferowane przez Abrys Technika pojemniki na sól i piasek to produkty wysokiej jakości, które dzięki swojemu specjalnemu kształtowi gwarantują sporą pojemność przy stosunkowo niewielkich rozmiarach. Produkty składające się na asortyment naszej firmy dostępne są w wielu rozmiarach, co pozwala na ich dopasowanie do aktualnych potrzeb klienta

Trwałe i bezpieczne pojemniki na piasek i sól

Wszystkie dostępne w naszej ofercie pojemniki służące do przechowywania soli i piasku to wyroby niezwykle trwałe. Odporne są na różnego typu uszkodzenia mechaniczne oraz, co jest bardzo istotne zimą, na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych, w tym śniegu i mrozu. Zastosowanie wysokiej jakości granulatu gwarantuje również odporność na promieniowanie UV. Dzięki temu pojemniki nie wyblakną nawet po długotrwałym użytkowaniu. Z kolei solidne zamknięcia sprawiają, że przechowywany materiał nie wysypie się na chodnik czy ulicę.

Zobacz inne powiązane kategorie:

Pojemniki na piasek oferowane przez Abrys Technika spełniają wszelkie wymogi dotyczące braku zawartości szkodliwych substancji w materiale, z którego są wykonane. Cechuje je niska waga, dzięki czemu mogą być łatwo przenoszone nawet przez jedną osobę. Pojemniki oferowane przez naszą firmę mają kształt pozwalający na ich komfortowe ustawienie w praktycznie każdym miejscu, w tym przy ścianach budynków.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszych pojemników na sól i piasek. Przygotuj się na zimę razem z nami. W przypadku pojawienia się pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.