Wyświetlanie 1–24 z 36 wyników

Praktyczne kosze na śmieci czyli pojemniki na odpady

Z odpadami komunalnymi każdy z nas styka się na co dzień. Związane są z nieprzemysłową działalnością człowieka i mogą występować w postaci stałej i płynnej. W praktyce są to po prostu śmieci znajdujące się w gospodarstwach domowych albo w innych miejscach, w których gromadzi się odpady podobne. Odpady komunalne są przeciwieństwem odpadów niebezpiecznych. W naszej ofercie znajdziesz pojemniki i kosze na śmieci zarówno do ustawienia wewnątrz, jak i na zewnątrz. Każdy kosz na odpady wyróżnia się wysoką jakością.

Śmieci komunalne jak najbardziej ulegają przetworzeniu. Wyróżnia się cztery grupy klasyfikujące odpady pod tym właśnie względem:

  • Grupa I to odpady rozumiane jako surowce wtórne niekonsumpcyjne – odpady z papieru i tworzyw sztucznych, jak również ze szkła, metali oraz tekstyliów.
  • Grupa II to odpady organiczne (biodegradowalne), które nie stanowią zwykle surowców wtórnych, np. resztki jedzenia.
  • Grupa III to nieorganiczne odpady paleniskowe biorące się z sezonowego ogrzewania domów. W żadnym wypadku nie stanowią surowców wtórnych.
  • Grupa IV to rzadko występujące odpady charakteryzujące się tym, ze trudno traktować je jako surowce wtórne, np. wykorzystana chemia gospodarcza.

Wszechstronne pojemniki na śmieci

W naszej ofercie znaleźć można pojemniki na odpady komunalne wykonane z metalu i plastiku. Pojemnik na odpady jest również niezbedny w gospodarstwie domowym. Kosze na odpady idealnie nadają się do zastosowania na osiedlach, w parkach, skwerach czy innych miejscach publicznych. Pojemniki są estetyczne, funkcjonalne, i łatwe do utrzymania w czystości. Wyposażone są zarówno na korpusie jak i pokrywie w uchwyty. Nasze pojemniki na odpady komunalne są przystosowane do wywozu przez śmieciarki, ponieważ stworzone są z myślą o pojazdach z uchwytem grzebieniowym. Kosz do segregacji śmieci przeznaczone do gromadzenia szkła, plastiku, papieru, opakowań i innych materiałów.

Zobacz inne powiązane kategorie:

Kosze na śmieci oferowane przez naszą firmę są produkowane z wysokiej jakości materiałów. Są to wysokiej jakości, wytrzymałe pojemniki na śmieci gwarantujące odporność na zróżnicowane warunki atmosferyczne. Możecie zdecydować się na kosze na odpady wykonane z polietylenu niskociśnieniowego wysokiej gęstości bądź z metalu, który wygląda bardziej stylowo, jest jednak dużo cięższy. Duże pojemniki i kontenery typu flip bin wyposażone są w praktyczne kółka. Taki pojemnik na śmieci umożliwia łatwy i wygodny transport zarówno po utwardzonych, jak i nieutwardzonych podłożach.

Pojemnik na śmieci – zapraszamy do składania zamówień

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą pojemników na odpady komunalne, które jako producent oferujemy w bardzo dużej gamie. Kosz na śmieci to świetne rozwiązanie do zastosowania wszędzie. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.