Wyświetlanie jednego wyniku

Najskuteczniejsze oczyszczalnie przydomowe

Oczyszczalnie przydomowe stanowią doskonałą alternatywę dla szamba. Umożliwiają one skuteczne, proste i efektywne wypompowanie oczyszczonych już ścieków do gruntu lub wód powierzchniowych. Dzieje się tak poprzez mechaniczne oddzielanie ścieków na ciężkie i te lżejsze od wody, na przykład tłuszcze. Dzięki odpowiedniej segregacji, wypompowywanie odbywa się w sposób kontrolowany i skuteczny.

Przydomowe oczyszczalnie i ich zastosowanie

Przydomowe oczyszczalnie znajdują zastosowanie w domkach jednorodzinnych i gospodarstwach domowych, gdzie można w pełni wykorzystać ich możliwości. Są doskonałym wyborem w przypadku, gdy nie ma  możliwości podłączenia się do kanalizacji. Zbiorniki przydomowych oczyszczalni są bardzo szczelne, dzięki czemu mogą być montowane na każdej działce.

Nasze przydomowe oczyszczalnie ścieków z drenażem rozsączającym to optymalne rozwiązanie, dzięki któremu:

  • oszczędzasz pieniądze – nie musisz zajmować się wywożeniem ścieków i konserwacją, a więc zapominasz o kosztach związanych z tymi działaniami,
  • przyczyniasz się do ochrony środowiska – zanieczyszczenia zgromadzone w oczyszczalni przydomowej ulegają rozkładowi do postaci prostych związków mineralnych nieszkodliwych dla otoczenia naturalnego,
  • zyskujesz bezpieczeństwo – rozsączana ciecz jest odprowadzana do gruntu, rzeki albo rowu melioracyjnego. Nie stanowi zatem zagrożenia dla indywidualnych źródeł wody.
  • Zapewniasz sobie 10-letnią gwarancję.

W naszej ofercie posiadamy również pojemnik do składowania odpadów stałych z oczyszczalni ścieków oraz biopreparat do oczyszczania oczek wodnych.

Oczyszczalnia przydomowa z drenażem rozsączającym – jak działa?

Oczyszczalnia jest wyposażona w specjalne dreny czyli rury w ziemi, którymi ścieki są rozprowadzane do gruntu. Pierwszy etap to wstępne oczyszczanie, po którym ścieki trafiają do drenów i stamtąd do gruntu. Podczas penetracji jego kolejnych warstw dochodzi do procesów biologicznych w warunkach tlenowych i następuje dalsze oczyszczanie. Przydomowa oczyszczalnia ścieków z drenażem rozsączającym zapewnia bardzo wysoki poziom oczyszczania. Pozwala na zmniejszenie zanieczyszczeń o prawie 95%.

Ile to kosztuje?

Oczyszczalnie przydomowe z drenażem rozsączającym to rozwiązanie, które jest stosunkowo niedrogie. Koszta inwestycji są uzależnione od różnorodnych aspektów, jak liczbę mieszkańców, ilość dostarczanych ścieków, wielkość działki, rodzaj gruntu czy też typ samego obiektu, na którym powstanie oczyszczalnia przydomowa. Każdy projekt jest przygotowywany indywidualnie, po przedstawieniu Klientowi wyceny uwzględniającej wszystkie niezbędne wytyczne.

Skontaktuj się z nami!

Zapoznaj się z naszą ofertą już teraz. W przypadku chęci uzyskania jakichkolwiek szczegółów, z