Wyświetlanie wszystkich wyników: 22

Zadbaj o komfort otoczenia i wybierz kosze na psie odchody

Posiadanie psa wiąże się z ogromną odpowiedzialnością. Składa się na nią nie tylko dbałość o regularne i zdrowe żywienie czy aktywność fizyczną (a więc ogółem mówiąc: potrzeby fizjologiczne) pupila. To także troska o środowisko i… Cierpliwość sąsiadów. Sprzątaj po swoim psie! Śmietniki na psie odchody są w tym przypadku niezastąpione.

Ponadto niewielu właścicieli wie, że czasem sprzątanie psich odchodów jest obowiązkiem narzuconym przez prawo – a to za sprawą ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w niektórych gminach. Zatem to, czy sprzątanie po psie jest obowiązkowe, zależy od indywidualnej uchwały rady gminy. Za nieposprzątanie po swoim psie grozi mandat nawet do 200 złotych!

Sprzątaj psie odchody. Kosze pomocne w utrzymaniu czystości

Abrys Technika oferuje funkcjonalne kosze uliczne na psie odchody, które idealnie sprawdzą się w utrzymaniu czystości przestrzeni miejskiej. W ofercie znajdują się zarówno kosze na psie odchody, jak i specjalne pojemniki na odpady zwierzęce. Kosze są wykonane z trwałych i odpornych materiałów, takich jak blacha ocynkowana malowana proszkowo, co zapewnia długotrwałość i estetyczny wygląd. W zależności od potrzeb, klienci mogą wybrać spośród kilku rodzajów koszy, takich jak standardowe kosze wolnostojące, a także kosze wyposażone w dodatkowe akcesoria, takie jak podajnik na worki czy łopatka. W ofercie znajdują się także pojemniki na odchody zwierzęce w formie worków oraz innowacyjne pojemniki biodegradowalne, które są przyjazne dla środowiska. Dzięki tym rozwiązaniom właściciele psów mogą skutecznie i wygodnie utrzymać czystość w parkach, na placach zabaw i innych przestrzeniach publicznych, a jednocześnie zadbać o higienę i estetykę.

Mamy na to sposób – proponujemy praktyczne kosze, worki i śmietniki na psie odchody, które:

  • dzięki swojej konstrukcji uniemożliwiają wrzucanie do nich większych przedmiotów,
  • są widocznie oznakowane i jasno komunikują o swoim przeznaczeniu,
  • występują w różnych kształtach i kolorach – nawet takim przypominającym uroczego dalmatyńczyka,
  • wyposażone są dodatkowo w jednorazowe rękawice,
  • śmietniki na psie odchody świetnie będą komponować się z krajobrazem parku, placu i otwartej przestrzeni,
  • dzięki wysokiej jakości metalom oraz tworzywom są odporne na działanie czynników zewnętrznych.
  • pojemniki na psie odchody występują w dwóch wersjach: wolnostojącej i na podtrzymaniu w postaci nóżek lub słupka
  • w przypadku koszy: śmietniki na psie odchody mogą posiadać w wyposażeniu jednorazowe zestawy z łopatką, która sprawia, że sprzątanie po czworonogu jest jak najbardziej higieniczne.

Psia Stacja Fafik_9s

Zobacz inne powiązane kategorie:

Estetyczne kosze na psie odchody: komfort i porządek w przestrzeni miejskiej

Dbanie o czystość przestrzeni publicznej to nie tylko obowiązek, ale i wyraz szacunku dla innych. Nasze kosze na psie odchody stanowią wygodne i funkcjonalne rozwiązania dla właścicieli psów. Wykonane z trwałych materiałów, w tym stali ocynkowanej malowanej proszkowo, kosze na psie odchody gwarantują wytrzymałość i łatwość sprzątania po swoim pupilu. W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje koszów, od standardowych pojemników po dedykowane rozwiązania, a także zestawy higieniczne i worki dostępne w innych kategoriach, ułatwiające utrzymanie porządku w parkach, na osiedlowych trawnikach iw przestrzeni publicznej. Dbaj o wygodę swoją, swojego pupila i innych, wybierając kosze na psie odchody od Abrys Technika.

Daj przykład i sprzątaj po swoim psie – pojemniki na psie odchody!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą koszów, worków i pojemników na psie odchody. Wybierz kosz na psie odchody i zmień środowisko. W razie pytań jesteśmy dostępni pod mailem i telefonem!